Loovkoja tutvustus

Kodade loov- ja külastuskeskus asub Salevere Salumäel, lühikese jalutuse kaugusel Salumäe silmaallikaga matkarajast. Oleme  korrastanud paari sajandi vanused, põneva arhitektuuriga majandusmõisa hooned ning nüüd on külaliste käsutuses sepikoda/viinaköök, ruumikas töökoda ning suveköök. 

IMG_0737[1]

Suvel leiad siit kohalikke meeneid ja kerget kõhutäidet. Meie menüü on pidevalt vahetuv ning täis põnevaid roogasid, magustoite, jäätist ja muud.  Sekka soovitusi ümbruskonnas matkamiseks.

Meie pood-kohvik on avatud: 

15.mai-21. august N-P kell 12-18

Töökoda 01

Jooksev info lahtiolekuaegade ja ürituste kohta leiad meie facebooki lehelt

Kompleksi on võimalik üürida ka koolitusteks ja üritusteks. Ootame enda juurde rahulikke ja häid üritusi, olgu selleks siis töötuba, kontsert, toidukoolitus, näitus või mõni muu üritus. Vaata meie hinnakirja siit!

Matkal olijad saavad ette tellida toidukorra suuremale matkaseltskonnale.

Lisaks viime sind hea meelega ise matkama. Miks mitte avastada Salevere Salumäe loodus- ja kultuuripärandit või minna giidiga Kasari jõele paadimatkale?

Sepikoda

On väike, aga väga kõrge korstnaga hoone, mida saab kasutada peatuspaigaks/puhkepausiks matkal olles ja soovi korral ka mõnevõrra askeetlikuks öömajaks.

Viinaköök 02

Hoones on põrandapinda paarkümmend ruutmeetrit, kamin ja puupliit, lauad ja istumispaigad kuni 15 inimesele ning üks laealune suur magamislavats.

Viinaköök 12

Soovijaile oleme valmis ka ise väikese eine valmistama. Samuti on õdus olemine Sepikojas hästi sobiv lõpetama meie loodusmatka Salumäel.

Viinaköök 08

Viinaköök 04

Töökoda

IMG_0739[1]

On suur paarisajaruutmeetrine liigendatud hoone, kus on kamin, kaks puupliiti ning avar, küllalt hästi varustatud kööginurk.

Siin on sobiv paik korraldada töötuba ja koolitust, suurem sünnipäev, kokkutulek või koguni pulmapidu. Töökoja kööginurk sobib hästi toidukoolituseks või ühiskokkamiseks, tühjad valged seinapinnad pakuvad end välja näitust või filmiõhtut korraldama. Töökojas on esinenud juba ka kohalik teatritrupp!

Töökoda 08

Inimesi mahub majja kuni 70, püstijalu midagi põnevat jälgima ka kolm korda nii palju. Töökoja juures on arvukalt telkimisruumi või saab ööbimiseks minna Kodade puhkemajja või mõnda teise ümbruskonna majutusasutusse.

Töökoda 02 (1)

Kirjuta või helista meile ja arutame võimalusi!