Soonetasumise nädalavahetus Loovkojas

Registreerumine 2018. aasta suve töötubadesse on alanud!

Foto: Juta Kübarsepp

Foto: Juta Kübarsepp

Kodade Loovkojas toimuvat on oma soojal ja südamlikul moel juba mõnda aega toetanud soonetasuja Katri Pääsuke.

Sel suvel, 1.- 3. juunil, kutsub Katri Sind osalema ühel mõnusal nädalalõpul, et omandada enda ning oma lähedaste abiks kõige esmasemad ja olulisemad teadmised ja oskused massaažist ning terve olemisest.

Salvestad oma keha mällu vabastavaid ning venitavaid harjutusi ning rõõmsat meelelaadi. Õpid olema hellem enese vastu ja laskma pingetel minna. Naudid kaaslasega olemist ja tema igapäevast hellitamist.

Katri tegemisi saad uudistada ka:
http://www.kasvamine.ee/

soonetasumine_1_huge

Meie saame kinnitada, et Katril on nii taju kui taip, tunded ja tunnetus, oskused ja teadmised.

Nädalalõpu ajakava on üldjoontes järgmine:

  • Reedel võid tulla nii vara kui soovid, kursuse esimene osa toimub kell 17.00 -20.00 sissejuhatavate teadmiste jagamise, esimeste harjutuste ja liigutamistega. See kõik jätkub rütmis tund-poolteist tööd ja toimetust ning sinna vahele puhkepausid ka järgmistel päevadel.
  • Laupäeval tegutseme kell 10.00 -19.00 ja pühapäeval 9.00 – 15.00.

Kursuse hind on 120 eurot (sh km), ka söögid-joogid on tasu sees.
Koos kaaslasega osaledes on hind ühele 90 eurot.

Ööbida saad kohapeal 2 – 4 kohalistes uutes mugavates kämpingutes, õhtul ka saunatada ja soovijaile toimub lisaks väikene matk ümbruskonna imelises looduses. Ööbimistasu koos sauna ja söögiga on 56 eurot. Kes soovib, võib kaasa võtta ka mitteosalevaid sõpru või pereliikmeid loodusesse seiklema, ruumi ja tegevust jagub.

Osavõtjaid saab olla 10 – 20.
Kursustele saab registreeruda kuni 10.maini, selleks kirjuta palun kairi@kodade.ee või helista 5011890 ning seejärel tuleb tasuda pool osavõtutasust, mida hilisema loobumise korral ei tagastata.
Vähem kui 10 registreerunu korral on korraldajail õigus kursusest loobuda.