Loodusfoto meistriklass Arne Aderiga

Loodusfoto meistriklass Matsalus
juhendaja Arne Ader
Kevadises loodusfoto meistriklassis saab olema esilpaanil teravustamise teema. Koolitus toimub Salumäe Loovkojas 17. – 19. mail 2019
Veeda unustamatu nädalavahetus loodusfotoga Matsalus! Kõik-hinnas nädalavahetus sisaldab seminari ja õppetunde, paadimatka, kõiki söögikordi ning majutust ja sauna. Kursust juhendab hinnatud loodusfotograaf Arne Ader, kes on muu hulgas Matsalu-teemalise multimeediaprogrammi “Matsalu aasta” autor.
Koguneme reede pärastlõunal. Õhtupoolikul ootab meid üksteisega tutvumine, teoreetiline seminar, õhtusöök ja huvilistele ka kuum saun.
Laupäeval ärkame enne päikesetõusu, et minna paadimatkale Suitsu ja Kasari jõele ning seejärel veedame loodusfotot täis päeva kevadises Matsalus. Päev lõppeb pimeda tulekuga ja saunaga huvilistele.
Pühapäeval võrdleme ja analüüsime laupäevast fotosaaki ja selgitame välja kursuse parima foto.
Fotod: Arne Ader
Kursusel saab osaleda ka ilma olulise varasema kogemuseta. Eelistatult tuleks kaasa võtta peegelkaamera, ent tulla võib ka kompaktkaameraga või nutitelefoniga. Kui vähegi võimalik, võiks kaasa võtta statiivi. Kindlasti on tarvis veel arvutit, mille abil ette valmistada analüüsimiseks tarvilikud fotod. Selga soovitame panna ilmastikukindlad ja soojad rõivad.
Koolituse ajakava täpsustame peagi
 
Kursuse soodushind varasele registreerujale 150 eurot sisaldab kursuse koolitust, kaks ööd majutust Salumäe Loovkoja 2-4kohalistes kämpingumajades, sauna, paadi- ja jalgsimatka ning maitsvaid eineid reede õhtust pühapäeva lõunani (kaks õhtusööki, kaks lõunasööki, kaks hommikusööki ning vahepalad).
Info ja registreerumine: kairi@kodade.ee, 5011890