Korralda meie juures eriline väljasõit, koolitus või mõni muu sündmus.

Sobime ööbimisega ürituseks kuni 40 inimesele, töiseks päevaks kuni 70 inimesele ning seisuürituseks kuni paarisajale inimesele. Loovkoja territoorium on mõnusalt privaatne, olles ümbritsetud puisniitudest ning tamme- ja pärnarohkest salumetsast.

ROHKELT VÕIMALUSI

Miks just meie juurde?

Salumäe Loovkoja territoorium on parajalt suur, et leida nurgataguseid grupitöödeks, seiklusmänguks või lihtsalt olesklemiseks. Meie juurest läheb otserada maagilisele Salevere Salumäe matkarajale.

 

Kogunemiseks on suurepärane 19. sajandist pärit paekividest Töökoda, kus saab üritust läbi viia ka vihmase ilma korral. Töökojas on toimunud etendusi, kontserte, kokanduskursuseid, siidimaalikursuseid, töiseid arutelusid, pulmi, meditatsioonilaagreid, vabatahtlike laagreid. Külalised magavad lihtsates kuid mugavates ja ilusates majakestes.

 

Hoovi peal on eraldi majades ökovetsud ja saunamaja duširuumiga ning ilumeelt saab kosutada meie Viinaköögis, kuhu oleme sisse seadnud tarbekunstigalerii.

Kas tunned, et Salumäe Loovkoda on sinu ürituse jaoks sobiv paik?

Kirjuta meile ja küsi lisa. Anname hea meelega nõu ka selle osas, kuidas vaba aega põnevalt sisustada. Pakume soovi korral ka maitsvat toitu, giidiga matkavõimalust, paadisõitu. Paneme kokku sinu üritusele vastava pikkuse ja marsruudiga Matsalu avastamise programmi.

Külastajate arvamused

“Salevere Salumäe Loovkoda on ideaalne koht, kui soovid ennast ja meeskonda igapäevarutiinist välja tõmmata. Siin on olemine mõnusalt vaba ja pretensioonitu. Matsalu loodus haarab oma erilise hõnguga sind täielikult endasse - sõida jalgrattaga või käi jala, mine mere äärde või põldude vahele, otsi haruldasi taimi või vaatle linde. Võta Salumäele tulekuks vähemalt kaks-kolm päeva. See on hea investeering.”

Jane Oblikas

Disainmõtleja

``Siidimaaliks lausa loodud. Toetav loodus, toetav ruum ja loomulikult suurepärane olme (söök + mugav ööbimine). On kõik võimalused siidil pintsli ja värviga mediteerimiseks. Saleveres on hea ennast tavarutiinist välja lülitada. See kehtib töötoast osavõtjate ja ka minu kui juhendaja kohta.``

Ilme Rätsep

Kunstnik ja siidimaali töötubade juhendaja