Sündmused ja koolitused Salumäe Loovkojas - leia endale huvipakkuv allpoool või korralda enda sündmus Loovkojas

Osale sündmusel:

Saleverekollaaž 2024_ruut

Siidimaalilaager Ilme Rätsepa juhendamisel 24.-26. mai 2024 ja 2.-11.08.2024

 

Kodade Loovkojas toimuvad ka sel aastal Siidimaalilaagrid, mille kestel üks Eesti tunnustatumaid siidmaalikunstnikke Ilme Rätsep annab huvilistele baasteadmised kuumbatik siidimaalist ning juhendab  iga osavõtjat kauni siiditöö  teostamisel.

ROHKEM INFOT:

 

Vaikne eraldus Matsalus Qi-Gongi ja meditatsiooniga 27.-31.07.2024

 

Retriidil loome vaikust ja võimalust puhata. Järgime iga päev kindlat rütmi, et luua häid harjumusi igapäevaeluks – ärkame vara ja päeva jooksul vahelduvad QiGongi ja mediteerimise sessioonid, nende vahele jäävad puhke- ja söögipausid. Pauside ajal saad jalutada Salevere Salumäe matkarajal, pikutada võrkkiiges, lugeda raamatut või lihtsalt pilvi vaadelda.

ROHKEM INFOT:

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

ELAMUSTEROHKED MATKAD

Tule meiega matkale

Matk Salevere Salumäel

matkama-kodade

Matkame Salevere Salumäel 1,5 – 2 tundi ja tutvume selle Läänemaale olulise koha looduse ja kultuuripärandiga.

Räägime Salumäel kasvavatest taimedest ja puudest, jalutame mööda muistset linnusevalli, külastame müütilist silmaallikat .

Eriline elamus loodusreservaadis

paadimatk-kodade

Paadisõit Kasari jõel kestab kaks kuni kolm tundi ning viib Sind kohtadesse, kuhu Sa jalgsi ei satuks ning pakub võimalust näha lähedalt erinevaid linnuriigi esindajaid. Hea õnne korral selliseidki, keda muidu nii lähedalt ei näekski! Ära maga maha võimalust elamusterohkeks paadisõiduks kevad- ja sügisrände ajal!

LOOMISPAIK LOODUSES

Matsalu eriline loodus

Matsalu on maailmas üks tuntuimaid lindude rännupaiku. Igal kevadel ja sügisel on siinkandis võimalik jälgida tuhandete lindude linnuelu. Asume Matsalu rahvuspargi lõunaserval ja rände ajal ei pea hoovist kaugemale minema, et saada lummatud üle lendavatest lindudest.

Meie tavapärased külalised lisaks arvukatele linnuliikidele on kitsed, rebased, jänesed ning mõnikord isegi põdrad. Puutumata loodus muudab meid loodusfotograafide, linnuvaatlejate ja matkajate meelispaigaks.

ELAMUSTEROHKE PUHKUS

Millest osa saad?

Vaikus ja rahu annab inspiratsiooni ka loovuseks ja enesesse vaatamiseks. Meie juures mõnel koolitusel või töötoal osaledes tunned, et sulle on saanud osaks eriline võimalus elada ühes rütmis loodusega ja nautida praegust hetke. Meie kulgemisest suur osa toimub õues ja oleme mõistnud, et see polegi midagi nii tavapärast. Ilma muutumist jälgides õpid jälgima ka ennast ja iga muutumise üle rõõmustama. Ükskõik, milline õpiteekond sul Loovkojas parasjagu käsil on, tunned, et ümbritsev annab sellele oma hella toetuse.

 

Kas tahaksid oma ürituse meil korraldada? Oled teretulnud, et korraldada meil mõni koolitus, retriit või muu kogunemine. Eriti meeldivad meile rahulikud, looduse ja loovusega seotud ettevõtmised.

 

Kas tahaksid meiega Matsalu avastada? Korraldame sulle põneva päeva või kaks Matsalu erilisemates kohtades. Meie kogenud matkajuhiga leiame üles linnud, seened, taimed, rabarajad ning salajased rannad. Iga aasta ja aastaaeg on erinev. Kirjuta meile oma mõtetest ja paneme koos plaani paika.

KONTAKTEERU MEIEGA